ONE DAY IN PICTURES: Trieste

5:00:00


Dnes mám pro Vás krátkou ukázku toho, kde teď jsem. Bydlím teď v Trieste. Je to hodně staré, ale velmi krásné město. Lidé jsou milí a pokaždé Vás pustí na přechodu pro chodce (u nás v Ostravě? nikdy). Bydlíme hned vedle krásného kostelíku, kde každý večer hraje plno dětí fotbal. To u nás ho hrají jen online... Miluji toto město, brzy také uvidíte proč. 

Today I have for you some photos of Trieste. This city is old, but very beautiful. We live next to the church, where a lot of children are playing a football. I love this city. I want to live here.Každý den zmrzlina? Proč ne. Mohla bych tu na ni přežít. Tolik příchutí, že nikdy nevím jakou vybrat. Hlavně ji nestíhám ani fotit. Více fotografií můžete vidět i na mém instagramu (Simona_kom). Posezení přímo před domem je parádní, jen sednout si je někdy problém. 

Every day ice cream? Why not. I could live on ice cream. So much flavor, that I never know, what to choose. A lot of pictures can you see on my instagram (Simona_kom). 
Byli jste už někdy v Itálii a nebo přímo v Trieste? Jaká je Vaše nejoblíbenější příchuť zmrzliny? Přeji Vám krásný sluneční den a posílám pozdrav z Trieste. 

Have you ever been in Trieste? What´s your favorite flavor of ice cream? I wish you a beautiful day! I send a greeting from Trieste.

Vaše Simona

FACEBOOK      TWITTER     INSTAGRAM

You Might Also Like

7 komentářů

 1. Nádherný fotky! Pro podobný místa mám fakt slabost, takže tady napůl slintám a napůl brečím, jelikož je těch fotek tak maličko... Každopádně začínám sledovat tvůj instagram a kdo ví, třeba se dočkám :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc :) Jojo budu přidávat další :) Určitě se dočkáš :)

   Vymazat
 2. Fotky jsou skvělé!! A do Itálie se letos chystám také, takže mě úplně naladily a už se nemůžu dočkat. Nechtěla bys napsat něco o tom jakym foťákem fotíš, jakym objektivem a v jakem programu upravujes? ? :) bylo by to moc fajn a jinak si užívej. Ps: ty jsi tam sama nebo s rodinou/přítelem?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc :) A kam se přesně chystáš?? :) Děkuji ti za inspiraci, hned jak budu moct tak o tom napíšu :) Jinak jsem tu s rodinou :)

   Vymazat
 3. Bellissimo le fotografie che ai fatto del mio quartiere :)

  OdpovědětVymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za komentář.

Popular Posts

Subscribe