Winterlicious TAG/ Zimní TAG

13:10:00


Tak a je tu to slibované PRVNÍ VIDEO. No jsem tam strašně nervózní a někdy melu opravdu blbosti. A video je špatně ukončené, nevím čím to je, ale asi se to stalo při sestříhávání videa. Doufám, že se vám video líbí a budete se těšit na další. 


Produkty které ukazuji ve videu:

Parfém United color of Benetton
NYC lak na nehty 320 Blue sky
Astor LipButter 011 Feeling Feline
Dermacol rtěnka 06 a 07

e-mail: s.komadelova@seznam.cz

You Might Also Like

3 komentářů

 1. Všeobecne platí, že ak sa človek niečoho bojí alebo má strach tak to má povedať :) A páčilo sa mi, že si povedalo ako máš trému tak psychologicky si na mňa tak zapôsobila ako otvorená takže super! :) Nemusíš mať trému, pretože vo videu pôsobíš veľmi dobre ale veľmi veľa spraví úsmev. V častiach kde sa usmievať vyvolávaš aj vo mne pozitívne pocity takže ak sa vo videu usmievaš tak to vyzerá ešte lepšie :)

  Ja som sama ani bubble tea nemala, ale kombináciu škoricu s jablkom snáď milujem! :)
  Ja sa počas roka taktiež skoro vôbec nepozerám na žiadne filmy okrem Grey´s anatomy ale počas vianoc skrátka tie vaše typické vianočné milujem! :) Sám doma taktiež. Veľa je toho :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Ti :)) Budu se snažit se to všechno časem vylepšovat. Opravdu jsem Ti vděčná za tvůj názor. :)

   Vymazat
 2. Zdravím, omlouvám se, že obtěžuji, ale chtěla bych poprosit o kliknutí na tento odkaz : http://sutazime.eu/kmHIv
  Zabere to jenom pár sekund a mě to pomůže. :) Jestli potřebuješ někde hlas nebo se rozhodneš do soutěže také zapojit, stačí mi napsat na blog a já ti to oplatím. ;)
  Předem ti mockrát děkuji a omlouvám se za vyrušení.
  A pokud jsem tě už jednou o toto žádala, tak se nezlob, ale snažím se sehnat co nejvíce kliknutí a všechny blogy, které jsem už oběhla si prostě zapamatovat nejde. :)
  Darkness ღ

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za komentář.

Popular Posts

Subscribe